Smaller Default Larger

Ünlü Makina Firması Kalitesi

Ünlü Makina Firması Kalitesi

 

Ülkemizde birçok kurum ve kuruluşta  iş konusunda deneyimsiz kişiler işe alınırken Ünlü Makina firmamızda böyle bir durum asla yaşanmamaktadır. İşini doğru ve hızlı yapan kişiler tercih edilerek zamandan büyük tasarruf edilmekte. Bu durum makinalarımızı kullanan veya kullanmaya karar veren firmalar için de geçerlidir. Çünkü sağlamış olduğumuz destek ekibi de işinde uzman kişiler tarafından oluşturulduğu için satın almış olduğunuz makinaların kurulum veya bakım aşamaları da çok daha hızlı ve masrafsız geçmektedir. Bu sayede sürekli olarak makinaların kontrolünü sağlayabilecek kişilere kolayca erişebilir ve dilediğiniz soruları veya problemleri tarafımıza iletebilirsiniz. Kısa süre içinde probleminiz çözülüp size geri dönüş sağlanacaktır. Her zaman için müşteri memnuniyeti prensibini benimsemiş olduğumuz için hiçbir müşterinin mağdur olmaması adına çalışmalar sürdürülmekteyiz. Bu yüzden de şikayetlerinizi veya herhangi bir raporunuz bizim kendimizi geliştirmek ve daha da kaliteli hizmet vermek için oldukça önemlidir.

 

Çalışanlar Nasıl Seçilir?

Ünlü Makina firması olarak bünyemizde barındıracağımız çalışanları birçok kriterden geçirerek çeşitli sınavlara tabi tutmaktayız. Çalışmaya başlamadan önce kişinin işini düzgün ve aksamadan yapıp yapmayacağına ekstra bir özenle dikkat etmekteyiz. Bu sayede tüm çalışanlarımız güler yüzlü ve işini layıkıyla yapan kişilerden oluşmaktadır. Güler yüzlü bir çalışan her zaman için güler yüzlü müşteriler de demek olduğu için bu konun üstünde ayrıca durmaktayız. Müşterilerimiz ile iletişim kuracak kişilerin pozitif olması işin her iki taraf için de olumlu geçmesine işarettir. Hiçbir müşterinin kaba ve somurtkan kişiler ile çalışmayacağını hesaba katarak çalışanlarımızı bu konu hakkında sürekli olarak uyarıp dikkatli olmaları konusunda onları tembihlemekteyiz.

 

 

 

Destek personeli olarak işe başlayan çalışanlarımıza sürekli olarak sabırlı ve dikkatli olmaları konusunda uyarmaktayız. Bu sayede bakım isteyen makinalar ile ilgilenirken doğacak hataları minimuma indirerek müşterilerin memnun kalması için çaba sarf ediyoruz. Her Ünlü Makina çalışanı özenle seçilmiş ve işini ustaca yapan kişilerden oluştuğu için üretmiş olduğumuz her bir makina kusursuz şekilde tarafınıza iletilmektedir. Bu sayede sürekli olarak tamirat masrafı ödemekten de kurtulmuş olursunuz.