Ünlü Paketleme Makina

Ünlü Paketleme Makina, 1983 yılında İstanbul Avrupa Yakası 4.Levent Sanayi Sitesi'nde ticari faaliyetlerine başlayarak, gıda ve tekstil sektörlerinde kullanılan makinaların üretimini gerçekleştirmiştir. Özellikle mekanik dişliler ve yedek parçaların üretimiyle, ülkemizdeki gelişmekte olan sektörlere önemli hizmetler sunmuştur.

1998 yılında ise İstanbul Sancaktepe'deki Perpim Sanayi Sitesi'nde Zarf Tipi Paketleme Makinaları imalatına odaklanarak faaliyetlerini güçlendiren Ünlü Paketleme Makina, Ambalaj ve Paketleme alanında önemli bir rol üstlenmiştir. Aşağıda belirtilen üretici firmaların çözüm ortağı olarak faaliyet göstermiştir:

Gıda ürünleri (Çay Kutusu Paketleme Makinası, Lokum Kutu Paketleme ve Ambalajlama Makinası, Çiklet ve Sakız Paketleme ve Ambalaj Makinası, Bisküvi Paketleme Makinası, Gofret Paketleme Makinası, Tütün Paketleme Makinası) vb.

Kozmetik ürünleri (Parfüm Paketleme Makinası, Kutu Paketleme Makinası, Sabun Ambalaj ve Paketleme Makinası, Şampuan Paketleme Makinası, Kondom Paketleme Makinası, Kutu Ambalajlama Makinası, Yatay Paketleme Makinaları) vb.

Kağıt ve Kırtasiye Ürünleri (İskambil Kağıdı Paketleme Makinası, A4 kağıdı Paketleme Makinası, Oyun Kağıtları Paketleme Makinası, Zarf Tipi Paketleme Makinası, Zarf Tipi Ambalaj) vb.

Ünlü Paketleme Makina, uluslararası standartlara uygun olarak üretim yaptığı makineleriyle yerli ambalaj ve paketleme sektöründe lider konumdadır. Yaptığı ihracatlarla dünya markası olma hedefine doğru adım adım ilerlemektedir.

Vizyonları, yenilikçi tasarımlar ve son teknolojiyi kullanarak müşterilerine en iyi çözümleri sunmak, memnuniyetlerini sağlamak ve ihracat yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Misyonları ise kaliteli, güvenilir ve satış sonrası hizmet standartlarına uygun şekilde faaliyetlerini sürdürmektir.